Portret kobiecy w studio w Warszawie: Patrycja Woźniak.

Miałam ogromną przyjemność współpracować z piękną (niektórzy twierdzą, że najpiękniejsza twarz w Polsce) Patrycją Woźniak.

Zrealizowałyśmy wiele klimatycznych, kobiecych, a czasem i intymnych kadrów fotograficznych. Specyfika pracy komercyjnej zwłaszcza modowej jest zupełnie inna niż fotografia portretowa.

Aby zrobić dobry portret potrzebna jest miła rozmowa, poczucie zrozumienia, nadawania na tych samych falach. Atmosfera jest bardziej intymna. Również dlatego, że ekipa przy sesji portretowej jest mniejsza. Fotograf często szuka sposobu, aby spojrzeć w głąb duszy fotografowanej osoby, aby pokazać jej cząstkę na zdjęciu. Jeśli mu się to uda, można poczuć, że portret jest prawdziwy.

 

Z ogromną przyjemnością, oraz myślę, że ciekawymi efektami fotografuję zarówno kobiety jak i mężczyzn. Artystów, aktorów, muzyków, ale również osoby prywatne.

Zapraszam przed mój obiektyw. Ja i moja wizażystka ( która również rewelacyjnie układa włosy) sprawimy, że poczujesz się miło, zobaczysz piękną siebie naszymi oczami a przy okazji będziesz mieć świetną pamiątkę na lata 🙂

Sesje wykonuję głównie w Warszawie.