O mnie

 

Sesja fotograficzna w Warszawie

Kulisy sesji studyjnej w studio Reserved. Pruszcz Gdański.


Obroniłam z wyróżnieniem magistra sztuki ze specjalizacją projektowanie graficzne, jednak to fotografia stała się moją główną specjalizacją.

 

Tworząc sesje komercyjne na potrzeby różnych firm, wykorzystuję swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania graficznego. Bardzo ważne dla mnie jest zrealizowanie zdjęć na miarę potrzeb konkretnej marki, zgodnych z jej tożsamością. Biorę pod uwagę projekty użytkowe w jakich wykorzystywane będą powstałe fotografie ponieważ wiem, że szalenie ważne jest dopasowanie contentu wizualnego do wybranego medium. To co idealnie sprawdzi się na instagramie, może nie pasować do facebooka i niekoniecznie wpasuje się w stronę główną firmy lub baner sklepu internetowego.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu jestem w stanie zaoferować profesjonalne usługi w zakresie fotografii reklamowej oraz retuszu zdjęć.

Zajmuję się:

Wykonuję edytoriale, kampanie reklamowe, sesje wizerunkowe dla m.in. producentów odzieży, obuwia, dodatków, jak również dla galerii handlowych i innych. Wykonuję również lookbooki.

Wykonuję kreatywne sesje wizerunkowe dla firm i instytucji, grup muzycznych oraz indywidualnych muzyków.

W zależności od potrzeb klienta, zakres moich obowiązków obejmuje: od organizacji sesji, przez wykonanie fotografii, po postprodukcję. W innych przypadkach zajmuję się castingiem modelki / modela, znalezieniem lokacji (miejsca na sesję) lub studia, polecam również sprawdzone przeze mnie osoby: stylista, wizażysta, fryzjer.