Fryzjer w delegacji - materiały reklamowe i wizerunkowe marki

Rozpoczynasz nowy projekt? Tworzysz nową stronę internetową, zakładasz kanał na youtubie? Chcesz tworzyć swoją markę osobistą i być postrzegany przez klientów profesjonalnie?
A czy wiesz na co Twoi odbiorcy zwracają uwagę w pierwszej kolejności? Na Twój portret. Przecież sam chciałbyś wiedzieć kto do Ciebie mówi po drugiej stronie.
I zastanawiają się kim jest ta osoba, czy to co mówi, współgra z tym jak wygląda na zdjęciu? Czy można jej zaufać? Czy faktycznie wie o czym mówi? Czy jest profesjonalistą, za którego się podaje? A co jeśli okaże się, że Twój wizerunek nie współgra z tym co masz do przekazania? …a czy Ty zaufałbyś takiej osobie?

 

Z pomocą przychodzę ja, fotograf wizerunkowy. Pomogę Ci stworzyć obraz Twojej marki, tak jak na to zasługuje, tak aby była spójna z Twoim przekazem, misją oraz filozofią.
Na indywidualnej konsultacji omówimy Twoje cele, potrzeby, misję oraz filozofię marki. Razem z moim zespołem dobierzemy do Ciebie odpowiedni makijaż i fryzurę. Wybrane ubrania podkreślą charakter Twojej marki.

 

 

Dziś przedstawiam efekt pracy z duetem zdolnych fryzjerów, a prywatnie szalenie pozytywnych ludzi. Andrzej i Tomek, założyciele marki Sikorski Art&Beauty wystartowali z nowym projektem – programem na youtubie. Wykonują metamorfozy wspaniałych kobiet w uroczych zakątkach globu.
Chłopcy potrzebowali fotografie, które można będzie wykorzystać w rozmaity sposób do promocji programu. Np. jako miniaturę filmu, psoty na facebooku czy instagramie, zdjęcie w tle, do czołówki rozpoczynającej odcinek czy materiałów prasowych. Chcieliśmy pokazać ich sympatyczne charaktery oraz profesjonalizm okraszony z artyzmem. Czy się udało?
Panowie zgodnie twierdzą, że są zachwyceni, a zdjęcia zostały gorąco przyjęte na ich mediach społecznościowych.

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i kreowaniem Twojego wizerunku, odezwij się do mnie, aby umówić konsultację pod nr 794678848 lub napisz info@karolinagrzesiak.com