O mnie

Nazywam się Karolina Grzesiak i zarabiam na życie tworząc zapadające w pamięć fotografie.

Obroniłam z wyróżnieniem magistra sztuki ze specjalizacją projektowanie graficzne, jednak to fotografia stała się moją główną specjalizacją.
Tworząc sesje komercyjne na potrzeby różnych firm, wykorzystuję swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania graficznego. Bardzo ważne dla mnie jest zrealizowanie zdjęć na miarę konkretnej marki, jej tożsamości. Biorę pod uwagę projekty w jakich wykorzystywane będą powstałe fotografie. Szalenie ważne jest dopasowanie contentu wizualnego do wybranego medium. To co idealnie sprawdzi się na instagramie, może nie pasować do facebooka i niekoniecznie wpasuje się w stronę główną firmy lub baner sklepu internetowego.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu jestem w stanie zaoferować profesjonalne usługi w zakresie fotografii reklamowej oraz retuszu zdjęć.

Zajmuję się:

Wykonuję edytoriale, kampanie reklamowe, sesje wizerunkowe dla m.in. producentów odzieży, obuwia, dodatków, jak również dla galerii handlowych i innych. Wykonuję niestandardowe lookbooki (portfolio do wglądu) oraz zdjęcia produktowe.

Wykonuję kreatywne sesje wizerunkowe dla firm i instytucji, grup muzycznych oraz indywidualnych muzyków.

W zależności od potrzeb klienta, zakres moich obowiązków obejmuje przeprowadzenie sesji oraz postprodukcję. W innych przypadkach zajmuję się castingiem modelki / modela, znalezieniem lokacji (miejsca na sesję) lub studia, polecam również sprawdzone przeze mnie osoby: stylista, wizażysta, fryzjer.